14 Mayıs 2011 Cumartesi

Night Look with Maxi Skirt

Night Look with Maxi Skirt


Selamlar dostlarım! Son zamanlarda moda olmasına çok sevindiğim bir parçayı yaz gecelerinde dışarı çıkarken giydiğimi hayal ettim,ve ortaya bu kombin çıktı.Upuzun eteklerin ve pilelerin bu yazı nasıl domine ettiğini biliyoruz.Michael Kors'un bu muhteşem tasarımı hem uzun hem de pileli,yani bir taşla iki kuş vurdum:)Üzerine bulduğum bu pullu üst eteğin üzerine hafifçe çıkabilir ve lastiği kapatabilir,veya kapatmayabilir.İstanbul'un geceleri soğuyan havasına da nude tonlarda bir ceket seçtim.Alexander McQueen'in kurukafa motifiyle tasarladığı herşeye hayranım,bu kombinde de kullandım:)Topuklu ayakkabı giymeyi pek tercih etmediğimden de tercihim rahat bir sandaletten yana.Ama illa topuklu giyeceksem bu kombini flatform dediğimiz hem dolgu topuklu hem düz tabanlı ayakkabılarla tamamlardım.Peki siz nasıl bir kombin yapardınız? Bunu beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum,sevgiler:)
Hey guys! Well i prepared a look for you about a cloth that i totally love:Maxi Skirt! You all know it's the new trend in this summer.Maxi skirts and pleaded skirts are totally two must-have pieces.But if you buy this Michael Kors skirt,you're lucky because it's both pleated and superduper long.I fell in love with this wonderful design,aaaagh! It's pretty expensive,d'ough. (salute,homer simpson!) Well i picked up a short crochet top,if you want you can put the top into the skirt,or the opposite.I love Alexander McQueen's designs that includes skulls in it,so i picked up a ring and a clutch.And of course,sandals:) I don't like wearing pumps so much in summer,so i completed the look with my loyal pair of gladiator-ish shoes.But if i had to wear some shoe else with this look i'd probably choose a pair of flatforms.The bracelet is a pretty option,i liked it.
So,what's your opinion? Did you like the look? Which pieces you use for a look with maxi skirt? I'd love to know,please add as a comment.Love you all guys,xoxo!

2 yorum:

  1. eteğin rengi başta olmak üzere kombine bayıldıım! :)

    YanıtlaSil
  2. :) teşekkür ederim,ben eteğe bayıldım zaten! ama o kadar fiyatlı ki,kendim dikebilir miyim diye düşünüyorum:)

    YanıtlaSil

atış serbest!