21 Aralık 2010 Salı

oh la la,james!


Şimdi,ilk önce selamlar.Bu post'u yılbaşından sonra finallerle boğuşmaya başlayacak olan bütün arkadaşlarıma armağan etmeyi bir borç bilirim.Şimdi resimde gördüğünüz adama hasta olduğum gerçeğini bir kenara bırakıyorum ve size çok sevgili Harry Osbourne'umuz James Franco hakkında bir haber veriyorum.Efendim kendisi,UCLA'deki eğitiminin yanı sıra Columbia ve NYU'daki mfa derecesini de almak üzereyken Yale'in doktora eğitimine kabul ediliyor..Aynı zamanda bu adam son filmi "127 Hours" ile drama dalında en iyi erkek oyuncu dalında bu senenin Golden Globe adaylarından ve bu seneki Oscar ödülleri'ni Anne Hathaway ile sunacak.Yani boş vakti böyle,minnacık bir satır arası kadar.Ona rağmen adam Yale gibi bir okulda doktoraya kabul ediliyorsa,bence siz hiç bahane uydurmayın dostlarım.Yok hoca bana taktı,yok notlar okunaksız falan..Yale bu yani! Sevgiler,saygılar..
Here we go my friends.At first,i'd like to say that i dedicate this post to my friends and their finals waiting after december.We all understood that i'm deeply in love with the guy who looks stunning at the picture,but that's not our main subject.Here it is;our lovely Harry Osbourne -i mean james franco in that case,of course- got accepted a phd degree at Yale.With his educations at UCLA and his mfa degree at Columbia and NYU,here is his new destination.And this guy is a Golden Globe nominee and an Oscar host of 2011.The point is,stop finding excuses,fellas.It's not the proffessor who pisses you off,or it's not the complicated notes.Look at James Franco,i mean come on guys,ıt's Yale! See you around,xoxo..
On va commencer,mes amis..Bienvenue! En premier,je veux dire cette post est un dedication qui est pour mes amis et ses examens finalés.On a compris que c'est james franco,qui je l'aime trop.Et voila,il y'a un nouvelles sur lui.Il a été accepté a l'universite du Yale,apres ses educations qui avait été terminé a Columbia et NYU.
James Franco,qui est un nouvelle candidature pour le Golden Globe et le presenteur d'Oscars,il a un peu du temps.Je veux dire que,vous n'avez pas besoin de trouver une excuse sur votre proffesseur qui est tres frustrant ou votre notes illisibles.Et allez-y! C'est Yale! Bisou bisou a tout le monde..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

atış serbest!