16 Aralık 2010 Perşembe

emma watson for vogue uk!

iyi geceler herkese! paylaşacağım o kadar çok şey var ki açıkçası başlamaktan korkuyorum diyordum ama işin ucunu bir yerden tutmak lazım,değil mi?
öncelikle,eğer öyle anlaşılıyorsa diye hemen küçük bir belirtme yapmak istiyorum.bu bir moda blogu değil.ben buraya,aklıma gelen her şeyi yazıyorum,ama ayda milyon tane dergi giren güzel evimde,çook beğendiğim fotoğrafları internetten buluyor ve sizinle paylaşıyorum.profesyonel ediyoryallere büyük ilgim var,ama bu blog sadece moda ile ilgili değil,çünkü hayat sadece moda değil.beehive bu mottoyla yola çıkmadı,ilerleyen yazılarda da bunun altını çizecek konularla devam edeceğim.
şimdi gelelim blog başlığımızda bahsettiğim konuya.ben bir Harry potter hayranı olarak her zaman Hermonie'yi de,onu canlandıran Emma Watson'ı da sevmişimdir çünkü Hermonie'nin temsil ettiği zeki,güçlü ve çalışkan kadın profilini seviyorum.Hepimizin böyle olması gerektiğini düşünüyorum,gerektiği zaman radikal kararları jet hızıyla alabilmemiz gerektiğini de.Emma Watson da kendince çok radikal,bizce daha çok şok edici:) bir karar almş ve saçlarını kestirivermiş.Hem de ne kestirmek,kısacık! Vogue UK de bu değişimi fotoğraflamış ve beğenimize sunmuş:) Bakalım siz de yeni Emma Watson'ı beğenecek misiniz...
good night everyone! i've got so many things to share and i was afraid of getting start.but you must take the lead sometimes..
at first,i feel like i must make somethings clear about my blog.it's not a fashion blog,i write everything about my life in here.it's just i love reading and collecting magazines and when i like an editorial photoshoot,i find the photos in the internet and share them with you.that's all.i repeat,beehive is not a fashion blog,because life is not about fashion all the time.you'll see and understand it in my next posts.
well,let's continue with our main subject as you can see in the headline.As a Harry Potter fan,i've been a Hermonie fan also.And i really like the acting and the soul that Emma Watson carries as Hermonie.I like that clever,strong and hard working woman profile and i think we all should be like that ideal woman.A woman who can make really hard and radical decisions in seconds and bears the consequences.As a woman,Emma Watson's radical call about her hair is little bit a shock for us:) I mean her hair is not just short,it's supershort! And i'm gonna share how Vogue UK reacted to this decision.I think they liked it:) What do you think,then?
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

atış serbest!