30 Eylül 2011 Cuma

My shopping List!

Selamlar herkese! Umarım hepiniz iyisinizdir ve aniden bastıran bu serin havaya rağmen hala keyfiniz yerindedir:)
Sonbahar geldi,ki ben yaza pas vermeyenlerden olduğum için bu tür havaları daha çok severim. Daha fazla şey giyeriz, yaz dolabımızda bir iki parça seçim yaparken burada istediğimizi giyer ve daha ilginç kombinler yaparız.
Ben ödevini erken yapan kızlardan mıyım bilmiyorum ama iyi çalıştığım kesin,hepsi siz okurlarım için:) Podyumlarda bu sene çok cesuruz,desenleri kullanıyor,dokuları karıştırıyoruz,ayaklarımıza kadar parlıyoruz ve bordo renkli aksesarlarımızla efeminelik katsayımızı arttırıyoruz.Ben arzu nesnelerimi çektim,alışveriş listem hazır. Siz dostlarıma resimlerle anlatacağım nacizane önerilerim de var,bu sezonun kilit parçalarıyla şovumuza başlayalım o zaman! :)
Hey there,everyone! Hope everything's ok in your lifes,despite of this interesting,breezy weather:)
Well,my favorite season has come. I'm not a big fan of summer,you know there're always better clothing alternatives in fall/winter. We can mix the colors and wear them all together,and the accesories are much more adorable. More clothes / accesories means more interesting looks:)
I don't know if i'm the fashion-geek girls who do their homeworks early,but i worked so hard for you my lovely readers:) In this season,we're brave with big prints in our tees,we're mixing them with different textures,we're shining from head to toe and we're much more feminin with our burgundy coloured accesories. I picked up my must-have pieces and prepared a guide for you fellas. Hope you'll like them,let's jump into pics!Bu sezon kendimizi koza-montların içinde kaybedip,silüetlerimizi bulanıklaştırıyoruz dostlarım. Ayakkabılara bakın,platformlarla yükseliyoruz,keplerle gizem saçıyoruz! / We're losing ourselves in cocoon-shaped coats and blurring our silhouettes. Look at the pumps,we're rising in platforms and keeping our mysterious looks with hats!

Bu adama hayranım. Satenle örgüyü karıştırmak? Ufku çok açık. O gözlükte de gözüm var,bildireyim. / I'm a huge fan of Alexander Wang. Mixing the fabrics? Knit and satin? You're genius.Dostlarım,gardrobumuza yıldız desenli bir parça eklemenin zamanı geldi de geçiyor bile! Sarı elbiseyi giyen modeldeki bel çantası muhteşem,o kadar efemine bir parçaya kattığı spor havaya bayıldım. / Sisters,it's time for us to add a star-printed piece in our closets. Look at the yellow-dressed model,look at the bag. I loved the casual look that it gives to this kind of a couture-ish dress.

Bordo,sezonun hit rengi. Şapka,sezonun hit aksesuarı. İkisi: Mükemmel. / Burgundy,the most popular color of the season. Hat,the most popular accesorie of the season. Both of them: Perfection.

En soldaki benim tercihim olacak,ısmarladım bile! Bu sonbahar biz beyaz tenli kızlar mutlaka bir bordo ruj edinmeliyiz.Mutlaka! / I'll take the one in the left,sisters! Every girl who has white skin must have a burgundy colored lipstick,it'a a must!

Miu-Miu parıltıda çığır açtı,muz topuk denen bir kavramı hayatımıza sokuverdi! Tasarımın orjinali makbuldur diyor,bu arkadaşlara itinayla aşık oluyorum!  / Miu Miu is changing the meaning of "sparkle" in the runways! The most original is the best,so i'm falling in love with this banana-heel booties!

Kalem etek,üzerine giyilecek dar bir bluz veya iyi kesimli bir gömlekle bu sezon kıvrımları tekrar betimleyecek. Kum saati görünümünü elde etmek için mükemmel bir hamle olur,soldaki deri olan favorim. / Pencil skirts are definitely the main pieces which are gonna give the sandglass look that we want in this season. Wear them with tees and shirts.
 

Plastik şeyleri seven bir insan olmamama rağmen alışveriş listeme jet hızıyla girdi! Kendim de yapabilrim diyorum,zor mu olur? / I'm not a huge fan of plastic but look! It's a must. MUST!

Stella Mc Cartney,kadın vücudunu çizgileriyle betimlerken puantiye kullanıp deseni bu sezonun da gözdesi yapıyor. Puantiye olmadan bu sezon gardrobu olmaz dostlarım,benden söylemesi.  / Friends,if you wanna have a trendy wardrobe,you should add a polka-dotted piece. Look at these dresses from Stella Mc Cartney,it defines the curves of us and becomes trendy with polka dots. Lovely!

2 yorum:

  1. woah, that's some list!!<3
    gorgeous things!
    http://spliffedcookies.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. Beyaz ten bordo ruj ikilisine katılmamak mümkün değil! Canım şeffaf trençkotlar harika. İstanbul'da Kadıköy'de varmış sanırım oraya bakabilirsin aslında.

    YanıtlaSil

atış serbest!