11 Mart 2011 Cuma

Burberry.Again.


Çanta benim için en düz tabiriyle;bağımlılık.Kullanmakta olduğum 45 tanenin yanına -evet oturdum saydım 1.5 saatte de ayıkladım- kullanmadığım bir 20 tane daha eklenince kimine göre epey abartılmış ama kendimce yeterli bir koleksiyon sayısına ulaşıyorum.Bence bazen ayakkabıdan daha önemli,çünkü kimi zaman hayatınızın küçültülmüş versiyonunu çantanızda taşırsınız.Bu yüzden severim kendilerini,gardrobumun tek kapısına sığmak zorunda kalsalar da.
Burberry'nin yeni çanta koleksiyonunu görünce de böyle Chanel görmüş Blair Waldorf gibi oldum.Yüzüm aydınlandı birden.O nasıl renkler,formlar öyle! Ben küçük çanta kullanamıyorum,hem öğrencilik hayatım hem de çalışma hayatım yoğun geçiyor.En kötü ihtimalle bir netbook her zaman çantamda olur,mecburen büyük çanta almak zorundayım.Ama bence bunlar gözden kaçmamalı,bir de Burberry gibi bir markanın böyle egzotik renklerle bezenmiş koleksiyonları az geliyor,tadını çıkarmak lazım.

Ps:Bu arada,christopher bailey'in dehasını trençkotların kol kısımlarına zımbalar basarak,bir de onların tam beline yılan derisi,sert görünüşlü kontrast kemerlerle tamamlayarak nasıl konuşturduğunu gördünüz mü? Kısa motorcu ceketlerini,sivri ve kalkık burunlu ayakkabılarını? Tasarım cüret ister,bu adamda o dediğimizden fazlasıyla var.Onların da fotoğrafları aşağıda,siz dostlar mahrum kalmamalısınız dedim.

Bags are,-well at least for me- an addiction. I have a collection that contains 45 bags in use -yes i sat down in front of my closet and counted them all- and 20 in the bench. Well it's kind of a exaggerated amount for some of us but that's ok for me. Ok means enough,in this case. Because for me,bags are more important than shoes sometimes.You carrie a minimized version of your life in a bag. That means a lot for me so i love my bags,even though they have to stay at just one side of my closet.
When i saw the new collection of Burberry,i felt like i'm Blair Waldorf in front of a limited edition Chanel Bag,i was just,illuminated! The colors and designes are totally magnificent. I don't use clutches very much because i'm so busy with my school and my work so i prefer totes but these ones shouldn't be left behind.It's also very interesting from another side,a brand like Burberry with these exotic colours,this is another thing that surprised me.


Ps:Btw,have you seen the trenchcoats with stampled shoulder details? The biker jackets and the snake-skin belts that surrounds the waist parts? The black pointed shoes? Well for me,these are the living proofs that Christopher Bailey is a genius.You're gonna get a lot better in the pics.I felt like i should share them with you,my friends.

6 yorum:

 1. amaaannn bu post delirtir beni,döner döner bakarım valla harikasın:)chanel görmüş blairdan daha da fazla aydınlandı yüzüm:)))

  YanıtlaSil
 2. :) teşekkür ederim canım. ben de ilk gördüğümde trençkotlara ve büyük çantalara bittim ama diğerleri de yabana atılır gibi değil:)

  YanıtlaSil
 3. She's really pretty and the studded line of Burberry one of my fav!
  Nice blog,would u like to follow me?
  http://themissidea.blogspot.com/!
  xoxo

  YanıtlaSil
 4. they're absolutely amazing,especially trenchcoats. i wanna buy the one in the second pic,with the belt of course:)

  YanıtlaSil
 5. never seen the ones in the first photo, where did you find them?? they are amazing!! :-o

  snake-printed trenchcoats are little bit scary but still super cool!

  http://wear-a-smile-wear-a-smile.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 6. @wear a smile:i loved the snake-leather belts very much and the bags of course,about the trenchs,i agree with you:) i prefer the classic ones.

  YanıtlaSil

atış serbest!