26 Kasım 2010 Cuma

Bir hafta daha bitti!/Hello,weekend!

Haftasonunu karşılar,haftaiçini kapatırken sizin için güzel bir post hazırlamalıyım dedim.Haftaiçi benim için çok zor geçti,iş yerinde çalışmalarımız çok yoğunlaştı ama arkadaşlarım ve ben iyi dayanıyoruz sanırım.Bazı iş arkadaşlarıma göre çalışma hayatında çok yeni sayılırım ve yılsonuna kadar onlardan öğreneceğim çok şey var diyorum,çünkü bilenler bilir,çalışanlar için yıl sonu ayrı bir mücadele.Umarım iyi atlarabiliriz.Bu hafta,9 günlük tatil sonrası ilk çalışma haftamız olduğu için ayrıca zordu.Adaptasyon problemi yaşadım,itiraf ediyorum:) Salı günü annem ve kardeşimle alışverişe gitmemiz dışında,perşembeye kadar ev-iş doğrusunda yaşadım.Geldiğimde de internette vakit geçirdim,müzik ve kitap seanslarımı yapıp direkt uyudum:) Yorgunluk..
Dün ise arkadaşım Gülen'le takıldım işten sonra..O da Taksim'deydi ve çıkışta birer kahve içip mağazaları gezdik.Alacağım çok şey var ve kafamı toparlayamıyorum,aynı sorun onda da var:)Bu listenin üzerinden en makul fiyatlarla nasıl gelebiliriz,onu düşünüyorum.Fakat çıkışta Notebook'a uğradım ve yine içimde yükselen Moleskine! isteğine karşı koymayarak Woodstock Festivali için özel üretilen 4 defterden birini koleksiyonuma kattım.Resmini paylaşacağım.Moleskine bende bir takıntı,akan suları durduran bir tutku diyelim:)
Bugün ise bu postu yayınlayıp dışarı çıkacağım,dergilerin Aralık sayılarını avlamaya ve bir film izlemeye:) Git başımdan adlı yeni vizyona girmiş bir komedi izleyeceğim,hadi hayırlısı diyorum..Aldığı yorumlar güzel.
Size büyük alışveriş listemin birkaç maddesini de aktarayım hazır başlamışken:) Açık renkli bir SuperGa,Mango'da görüp bayıldığım deve tüyü renkli bir pelerin,Koyu kahverengi ve vizon renkte iki çanta,ve değişik renklerde birkaç şal.Bakalım bu listenin maliyeti ne kadar olacak:) Onu da ayrıca bildiririm..Şimdi sizi rutin haftaiçimde yakaladığım birkaç resimle baş başa bırakayım..Hepimize iyi haftasonları!
While we say goodbye to the week and say hi honey! to the weekend,i wanted to write a post about my bad,ordinary week.It was the week after our 9 days of dream holiday and of course all of us were in a bad mood.When i say all of us,it means me and my colleagues of course.We had some adaptation problems:) But the end of december is also the end of the year 2010 and it's gonna be way harder than the end of november.i feel like i have many things to learn from my colleagues in this period.I'm kinda younger,and rookie in the business life and i hope i can handle that hard period.
Except our little shopping trip with my mom and my brother,i lived like a home to office-office to home style.I didn't get out from home very much after work and i spent some time on the internet and a little bit of music and lots of books.But yesterday,i met with Gulen,-one of my best friends- and we had our coffees together and looked some of the stores.We have a very long shopping list and we're thinking a solution to our money problem:) After the coffee, i stopped for,well i didn't stopped for buying a moleskine notebook,but i bought it.I bought a special edition of Moleskine designed for the 40th anniversary of Woodstock music festival.Isn't it great?:) Moleskine is a very cute obsession of mine...
Well today,i'm gonna go out and watch a movie with my friend.The film is called Due Date.I'm a huge fan of Robert Downey Jr. so i think it's gonna be great.And i'm gonna buy the december issues of different magazines.
At last,i'd like to share special items in my huge shopping list:) A superga,a beige cape that i saw and loved at Mango,two bags coloured dark brown and the colour of mink and a couple of shawls in different colors.Let's see how much they'll cost to me:) Now i'm leaving you with the pictures that i've took during the week.Enjoy it! Have a wonderful weekend!


                                    Gördüğüm en ilginç kahve fincanı budur herhalde..
                                    The most interesting cup that i've ever seen is probably this one.              
                    
        
                                              Şirin ayakkabılar,ama kim nerede giyecek:)

                                              Cute shoes,huh? :)                                                             Bu mu daha güzel,
                                                             This one,
                                                             Yoksa bu mu?
                                                             Or this one?
                                          


 
İndirim,Body Shop'ta!
Sale on The Body Shop!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

atış serbest!